середа, 9 грудня 2020 р.

 Заходи з відзначення  155-річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького!

Виховна година 

"Митрополит Андрей Шептицький - щирий та свідомий патріот українського народу"

      Андрей Шептицький - геній, людина,яка поєднує у собі безліч талантів. Він мав мудрість, далекоглядність,гнучкій розум і колосальну силу духу, а насамперед - любов до Бога, до людей, до Батьківщини, якій віддав усі свої матеріальні й нематеріальні ресурси. Учні дізналися про сім'ю Андрея (Романа), його життєвий і творчий шлях; переглянули фото, побачили пам'ятник, збудований у м. Яворові, Львівщина.



 Перегляд мультфільму "Прилбичі"про родинне село Митрополита




Урок духовності    
                                                "Андрей Шептицький - Мойсей українського народу"

 На Уроці  духовності "Андрей Шептицький - Мойсей українського народу" вшанували пам’ять Митрополита як духовного провідника українського народу; привернули увагу шестикласників  до його багатогранної діяльності; сформували у школярів розуміння вкладу митрополита Андрея в розбудову української церкви, виховання національно свідомої молоді.





Виховна година
"Стежками Митрополита Андрея Шептицького"



Бесіда 
"А. Шептицький  –  скарбниця віри, надії, любові"

   Дошкільнята познайомились з А. Шептицьким,  якого в листах діти називали «… великий, як наша черешня на городі, а борода у тебе, як у святого Миколая…». Юні пізнайки переглянули відеоролики про митрополита Андрея, послухали розповідь вихователя про те, яким цікавим, талановитим, добрим, люблячим, жертовним, покірним служителем Бога був А.Шептицький. На згадку, про "Татуня", якого діти любили частувати суницями, діти - дошкільнята виготовили аплікацію.



Інтегрований урок з української літератури та історії України
 
"Митрополит Андрей Шептицький - місіонер"

  Тернистою дорогою від національного відродження до державотворення вів  український місіонер Андрей Шептицький. ".... Для мене місіонера нема і не може бути ні  однієї чужої ділянки життя дорученого мені Богом народу. Не залежно чи то буде промислом чи шкільництво, купецтвом чи філософією, наукою чи спортом...." Учні побачили, яким різностороннім  він був і не  залишав свій народ ніколи.